in

Несподіваний маневр в Бахмуті! Жест доброї волі? Пригожин все – рішення прийнято. Це розгром!

Вкотре заявляючи про нібито взяття Бахмута на Донеччині, що є неправдою, росіяни від самого початку готують собі виправдання на те, що, коли українська армія їх звідти виб’є, щоб було що розповісти на телеканалах РФ. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий експерт, аналітик, майор запасу Збройних сил України Олексій Гетьман.

Так він прокоментував заяву засновника ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина, озвучену позавчора ввечері, про “юридичне взяття” Бахмута.

“Те, що вони кажуть, вони кілька разів брали Бахмут, Соледар. Вони кажуть неправду. Але якщо задуматися, навіщо їм це говорити, адже рано чи пізно ця правда однаково спливе і тоді вийде, що їх просто спіймають на брехні, як то кажуть, збрешуть. А може, вони просто таким чином хочуть провернути таку не дуже хитру операцію. Якщо вони зараз повідомлять, що вони взяли Бахмут для ЗМІ РФ, а потім ми їх звідти виб’ємо, то як би вони пояснили всередині РФ, що вони не змогли взяти місто? Ось, вони не змогли взяти місто, ми їх звідти вибили, і вони відступають. Це було б дуже складно їм пояснити”, — сказав Гетьман.

А так, за словами аналітика, як цікаво виходить: вони сказали, що вони захопили місто, а потім їх звідти вибили.

“Вони можуть це інтерпретувати як жест доброї волі, що вони просто самі так вирішили для того, щоб не загострювати, або що вони там придумають. Я думаю, що така причина постійних розмов про те, що вони щось узяли, щоб потім можна було виправдати себе, що вони узяли, але потім, бачите, все нормально, вони просто відійшли і такий жест доброї волі”, — вважає Олексій Гетьман.

Ворог не припиняє штурмувати Бахмут. Окупанти спробували наступати в районі Хромового та Іванівського, а також на Півночі міста з метою замкнути навколо нього кільце.

Про це військовий експерт Олег Жданов розповів у стрімі на своєму ютубі, повідомляє 24 Канал. Він зазначив, що українські військові не залишають противнику шансів оточити Бахмут.

Наші захисники не тільки не дозволили ворогу просунутись на Півночі Бахмута, але й завдали йому значної шкоди.

Українське командування здійснило низку стабілізаційних заходів, внаслідок яких противник був навіть відкинутий в районі Озарянівки на більш безпечну відстань,
– повідомив Жданов.

Найважчі бої тривають в центрі міста. Лінія бойового зіткнення пролягає на центральній площі Бахмута, біля будинку районної Держадміністрації. Але будівлю російські війська не контролюють.

Військовий експерт відзначив, що поширене Євгенієм Пригожиним, власником ПВК “Вагнера” відео, на якому його найманці нібито встановлюють ворожі прапори на цю будівлю, є фейком.

“Вони перебували десь у центрі Бахмута, але не на будівлі РДА. Тим більш вважається, що ця будівля зруйнована – там немає на що встановлювати прапор”, – підкреслив Жданов.

Бої йдуть на площі перед РДА, на вулиці Центральній. Саме сюди окупанти намагаються підтягнути більше військ, щоб підсилити наступальні дії на українські позиції.

Про захоплення міста і його контролі з боку противника не мовиться взагалі, – наголосив військовий експерт.

Аналітики американського Інституту вивчення війни повідомляють, що ⅔ міста контролюється ворогом.

“Проте третина Бахмуту – західна його частина – перебуває під контролем українських сил оборони. Місто продовжує боротися”, – впевнений Жданов.

Командувач Сухопутними військами ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський говорив, що постійно працює з підрозділами, які виконують завдання на Бахмутському напрямку, спростувавши фейк РФ про «захоплення» міста.

Опублікував Андрій

2 хвилини тому! Ультиматум від США: Байден готує немислиме – помста Путіну. Чекали всі!

Просто зараз! Законна ціль – війська НАТО на штурм: Лукашенко в істериці! Залпи повсюди, деталі!