in

Просто зараз! Законна ціль – війська НАТО на штурм: Лукашенко в істериці! Залпи повсюди, деталі!

Дипломат Олександр Хара переконаний, що після розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі, НАТО буде розглядати білоруську територію, як законну ціль.

Таку думку він висловив в етері телеканалу “Еспресо”

“Лукашенко є нелегітимним президентом Білорусі. Він перетворює білорусів і їхню країну на законну ціль для НАТО. Хочу нагадати, що за часів Холодної війни у випадку ядерного конфлікту між СРСР та США, або НАТО, перші удари повинні були бути нанесені по Києву та Мінську. Це планувалось для того, щоб у Москві отямились і йшли на ескалацію далі. Власне тому, білоруси повинні розуміти, що на них чекає, якщо Лукашенко розмістить на території Білорусі тактичну ядерну зброю”, – пояснив Хара.

Дипломат наголосив, що підготовка до розміщення на території Білорусі ядерної зброї тривала дуже давно

“Британські снаряди зі збідненим ураном точно не є причиною розміщення російського ядерного арсеналу на території Білорусі. До цього кроку два диктатори готувались дуже давно. Ще минулого року Лукашенко змінив Конституцію Білорусі, викинувши з неї без’ядерний статус держави”, – додав він.

Варто розуміти, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявами про необхідність досягнення миру в Україні шукає способи врятувати себе і врятувати свій режим. Політолог й офіцер ЗСУ Тарас Березовець у новому випуску програми “Аргумент” заявив, що Лукашенко розуміє, що Путін може в будь-який момент його усунути.

“Особливо після рішення розмістити ядерну зброю РФ в Білорусі цінність Лукашенка для Путіна втрачається. Тобто він приймає всі його вимоги, його можна буде замінити кимось іншим”, – каже політолог.

Тому Лукашенко шукає можливості бути потрібним Заходу й Україні. Він озвучив власну ідею, пов’язану з розміщенням миротворців на території України, яка не була узгоджена з Кремлем.

Крім того, не треба забувати, що Китай незадоволений рішенням Путіна розмістити тактичну ядерну зброю на території Білорусі.

“Китай вважає це вторгненням в зону власних інтересів, те, що Путін вирішив розмістити свою ядерну зброю в Білорусі. Це буде проблема і для Лукашенка. Оскільки його залежність від Китаю зростає точно так само, як і від Росії”, — говорить Березовець.

За його словами, Лукашенко намагається уникнути вступу у війну будь-якими способами. “Але якщо Путін вважатиме, що йому потрібна участь білоруської армії, і Лукашенко буде проти, він його просто “ліквідує”. І на його місце прийде той, хто не буде нічому противитися”, — додав офіцер ЗСУ.

В свою чергу Євген Магда, виконавчий директор Інституту світової політики, вважає, що ситуація для Лукашенка не дуже добра, бо він зрадив Білорусь та підставив білорусів

Таку думку він висловив в етері Еспресо.

Політолог прокоментував виступ із посланням білоруському народу самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, який відбувся 31 березня.

«Лукашенко прикриває той незаперечний факт, що перетворив мільйони громадян Білорусі на потенційних заручників. Після розміщення там російської тактичної ядерної зброї, цілком очевидно, що будуть здійснені зусилля країнами НАТО, щоб переорієнтувати свої можливості для превентивного чи удару у відповідь по тих військових об’єктах, які на сьогодні розташовані на території Білорусі. І це буде зроблено максимально чітко та швидко.»

“Насправді це дуже сумна ситуація, бо за спиною Лукашенка буде Путін. Складно знати й розуміти, що у голові Путіна, але виключати удар чи розгортання, що буде нагадувати Третю світову війну, не можна.” – додав політолог.

Експерт підкреслив, що ситуація для Лукашенка не дуже добра, тому що він ще у 2020 році, говорячи про Білорусь, казав, що коханих не зраджують. Але він зрадив її, підставив під потенційний удар того самого, як кажуть за радянською ідеологемою, агресивного блоку НАТО. Треба розуміти, що Лукашенко білорусів підставив.

Опублікував Андрій

Несподіваний маневр в Бахмуті! Жест доброї волі? Пригожин все – рішення прийнято. Це розгром!

Щойно! Терміновий указ президента: Зеленський влетів – історичне призначення, тепер зміниться все! Деталі!