in

Новий фронт? Авіація РФ оскаженіла – прорив в зону НАТО: сталося шокуюче! Жорстока битва в небі!

Напередодні румунські винищувачі, що базуються у країнах Балтії в рамках місії повітряного патрулювання НАТО, піднімалися для перехоплення двох російських Су-27.

Як повідомляє “Європейська правда” на своїй сторінці, про це заявили Повітряні сили Румунії.

7 квітня, через шість днів з початку їхнього чергування у рамках посиленої місії повітряного патрулювання у Балтії, пілоти отримали сповіщення від Центру повітряних операцій НАТО у німецькому Юдемі про неідентифіковані літаки над міжнародними водами у зоні відповідальності НАТО.

Пілоти отримали сповіщення від Центру повітряних операцій НАТО у німецькому Юдемі про неідентифіковані літаки над міжнародними водами у зоні відповідальності НАТО.

Після перехоплення винищувачі ідентифікували як російські Су-27. Румунські пілоти супроводжували їх до виходу із зони відповідальності Альянсу.

Зазначається, що румунські F-16 вирушили на завдання через шість днів з початку їхнього чергування у рамках посиленої місії повітряного патрулювання у Балтії.

Нагадуємо, що наприкінці березня винищувачі місії НАТО у Балтії шість разів злітали для супроводу російських літаків, які порушили правила польотів у міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем.

Тоді винищувачі Альянсу піднялися для ідентифікації та супроводу російського літака Іл-20. Разом з ними було виявлено і два літаки СУ-27.

Хочемо зазначити, що винищувачі НАТО, що базуються в країнах Балтії, регулярно супроводжують російські літаки, які подорожують до Калінінградської області.

Опублікував Андрій

Окупантів відрізали? Зачистка тилу ворога – гори тіл: здавайтесь усі! ЗСУ розривають фронт, Катастрофа армії РФ!

Вирішальна доба! Тепер зміниться все – контрнаступ вже почався? Термінове звернення ЗСУ! Фронт змінився!