in

Щойно! Лукашенко віддав наказ – ешелони до кордону: жахаюча провокація! В Міністерстві підтвердли, приготуватися!

За дорученням самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка в Білорусі почали перевірку бойової готовності Збройних сил країни. Про це йдеться у повідомленні прес-служби білоруського Міноборони.

“Заходи мають комплексний характер і дозволять визначити здатність командирів управляти підлеглими військовими частинами та підрозділами при їхньому приведенні у вищі ступені бойової готовності, а також готовність військових частин виконувати завдання за призначенням у встановлені терміни”, — кажуть в МО РБ.

Під час цієї перевірки заплановано пересування військової техніки, можливе тимчасове обмеження руху цивільного транспорту дорогами загального користування та ділянками місцевості.

Зазначимо, що територія Білорусі по суті стала плацдармом для путінської армії. А на початку повномасштабної війни окупанти здійснили наземне вторгнення в Україну саме з території РБ.

Водночас Росія станом на зараз неспроможна накопичити достатню кількість ресурсів для широкомасштабного наступу з території Білорусі. Інформаційними закидами про, наприклад, можливі провокації на кордоні з Білоруссю росіяни підтримують “градус” напруженості.

Про це розповів військовий експерт Сергій Грабський.

“Ми бачимо, що Росія фізично неспроможна на сьогодні накопичити достатню кількість ресурсів для того, щоб загрожувати якимись дійсно широкомасштабними діями з території Білорусі”, – сказав експерт.

Нагадаємо, у п’ятницю Лукашенко під час послання білоруському народу заявив, що країни НАТО готуються до вторгнення на білоруську територію.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко під час послання білоруському народу заявив, що російські війська на території країни підпорядковуються йому, а не президенту РФ.

Військовий експерт Олег Жданов в ефірі наголосив, що Білорусь не перестає дивувати.

“Якщо Путін говорив, що Росія закінчує будівництво сховища для тактичної ядерної зброї та планує 1 липня закінчення будівельних робіт, то Лукашенко заговорив про міжконтинентальні балістичні ракети”, – пояснив він.

На його думку, Лукашенко навіть переплюнув російського диктатора Владіміра Путіна. Він заявив, що плани Москви розмістити ядерну зброю на території країни допоможуть захиститись від НАТО.

Яким треба бути несповна розуму, щоб розміщення чужої ядерної зброї на своїй території допомогло захиститися від НАТО? Навпаки, ви стаєте мішенню номер один,
– зосередив увагу Олег Жданов.

Військовий експерт повідомив, що саме це і збільшує пріоритетність вогневого удару саме по території Білорусі.

Олег Жданов розказав, що доволі сумнівним є вибір Білорусі для розміщення на її території ядерної зброї.

“6 тисяч кілометрів мінімальна дальність пуску цих ракет. Куди вони будуть летіти? По Вашингтону? Так час підльоту із Далекого Сходу набагато менша”, – зазначив він.

За його словами, Білорусь тепер опинилася під загрозою, точніше у таке становище її втягнув сам Путін. Це означає, що саме по білоруській території може бути першим завданий удар конвенційною зброєю по місцю зберігання ядерного озброєння.

У результаті цього удару бази будуть зруйновані й вийде ефект “брудної” бомби, тобто забруднення території Білорусі, – зауважив він, що, ймовірно, сховище будується недалеко від Мінська.

Жданов переконаний, що Лукашенко вчергове обманює свій народ.

“Головною перлиною у промові Лукашенка була молебень Путіна про мир, яку він озвучив. Лукашенко ризикнув знову запропонувати Мінськ у ролі переговорного майданчика – це ж підіймає його престиж,
– підсумував він.

Тож такі заяви вигідні лише Росії та Білорусі, яка начебто дбає про свою репутацію на міжнародній арені.

Опублікував Андрій

Це сталось! Старт переговорів про вступ у ЄС: країна на ногах – перші кроки в ЄС. Цього чекали всі!

2 хвилини тому! Ультиматум від США: Байден готує немислиме – помста Путіну. Чекали всі!