in

Радник Валерія Залужного розповів, коли в Україні закінчиться війна

Радник головнокомандувача ЗСУ генерал Віктор Назаров дав новий прогноз щодо закінчення бойових дій в Україні. На його думку, війна Росії може тривати ще щонайменше один рік.

Такий прогноз Назаров озвучив в інтерв’ю для німецького інформаційного агентства Der Spiegel.

«Ми знаємо, що, враховуючи розміри Росії та її ядерну зброю, неможливо завдати їй повної поразки в сенсі беззастережної капітуляції. Але поразка на полі бою можлива. Питання полягає у відвоюванні територій на Азовському морі та Кримському півострові», — сказав радник Залужного.

Він підкреслив, що деокупувати захоплені росіянами території вийде тільки під час великого контрнаступу.

«Як наш великий наступ у Харкові, де ми розгромили багато сил противника і звільнили велику територію. Або як наступ у Херсоні», — додав генерал.

Додамо, що на думку деяких українських та західних експертів, війна в Україні може затягнутися. Зокрема, колишній посол США в Україні, директор Центру Євразії в Atlantic Council Джон Гербст вважає, що якщо Захід не збільшить військову підтримку України та не надаватиме все необхідне озброєння, війна Росії проти України може затягнутися на роки.

Український контрнаступ: терміни та ймовірні напрямки

Україна готується до контрнаступу ЗСУ, який, за інформацією воєнної розвідки, може розпочатися навесні.  А поки до країни почали надходити танки з нового пакету західної військової допомоги та триває створення нових добровольчих формувань.

Тим часом військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю ТСН.ua висловив думку, що контрнаступ розпочнеться не так швидко, як би того хотілося українцям. За його припущеннями, можемо розраховувати на контрнаступ приблизно в другій половині весни чи ближче до літа.

А експерт Роман Світан в інтерв’ю ТСН.ua наголосив, що вихід на Азовське узбережжя – стратегічне завдання, бо це відсіче коридор із Росії до Криму та переведе в режим оперативного оточення Запорізьке, Херсонське та Кримське угруповання російських військ.

Опублікував Андрій

Чи дійсно тариф на електрику зросте учетверо, та коли розпочнуть діяти нововведення

Бахмут перейшов в руки ЗСУ? Штурм ЗСУ!!! Окупантам не вижити!!!