in

Бахмут перейшов в руки ЗСУ? Штурм ЗСУ!!! Окупантам не вижити!!!

Напередодні ворожі війська посилили свій тиск на Бахмут. Інтенсивні бої ведуться не лише на півночі міста, а й на півдні, а також на сході. Найскладніша ситуація, як завжди, на північній околиці, де противник намагається перерізати трасу, якою йде постачання ЗСУ. Командир аерозвідки Мадяр на своїй сторінці в Telegram-каналі виклав відеозвіт із Бахмута.

За його словами, ворог кинув на штурм Бахмута не лише “вагнерівців”, а й регулярні війська ЗС РФ. Вони йдуть позаду найманців. Відрізнити їх можна пов’язкою на рукаві. В одного вона біла, а в других — червона. Також з’явилися окупанти із двома, а то й трьома білими смужками на рукаві.

Це “вагнерівці”-зеки, які хворі на СНІД або гепатит. Під час евакуації з поля бою їх забирати не планують, а тому надягають дві-три пов’язки як сигнал.

За словами Мадяра, бої точаться і в районі пам’ятника літаку. Противник намагається вибити ЗСУ з міста, а українські захисники роблять усе можливе, щоб утриматись у ньому.

Зараз там знаходяться ЗСУ, НГУ, СЗГ, прикордонники та ТРО. На думку Мадяра, вони зробили все можливе, щоб якнайдовше тримати ворога в районі Бахмута.

“Фортеця” свою справу зробила. Українські захисники будуть у місті стільки, скільки потрібно.

Опублікував Admin

Радник Валерія Залужного розповів, коли в Україні закінчиться війна

Щодня «бавовна» в Росії!!! Цього ти добивався Путін??? Ти прийшов «рятувати» українців, а тепер ми «врятуємо» росіян