in

Читати усім!!! Росія змінила напрям війни!!! Що ж тепер від них очікувати???

Протягом останніх тижнів розпочався новий етап російської війни — війна на виснаження. Москва, як і раніше, хоче повністю контролювати Україну.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

Розвідники наголошують, що агресорка Росія, ймовірно, знову змінила свій підхід. Тепер кампанія Кремля спрямована насамперед на ослаблення українських збройних сил, а не на захоплення нових значних територій, наголошують у звіті.

«Російське керівництво, ймовірно, проводить довгострокову операцію, розраховуючи на те, що переваги Росії в населенні та ресурсах зрештою виснажать Україну», — вважають у британському Міноборони.

За даними розвідки, від 2014-го стратегічна мета Кремля в Україні, швидше за все, є незмінною: встановити контроль над своїм сусідом. У 2014-2021 роках вона домагалася цієї мети шляхом підривної діяльності, розпалювання неоголошеної війни на Донбасі та анексії Криму.

«24 лютого 2022 року Росія змінила новий підхід і почала повномасштабне вторгнення, намагаючись захопити всю країну та скинути її уряд», — зазначається у зведенні.

Втім, наголошують у Міноборони Британії, вже до квітня 2022-го у Москві усвідомили, що задуми не вдалися. Саме тому зосередилася на розширенні та оформленні свого панування над Донбасом та півднем. У цьому Кремль досяг повільного і надзвичайно дорогого прогресу.

Опублікував Андрій

Почали працювати вже наші HIMARS з дальністю на 150 км!!! Прийшов твій кінець Росія!!! Україна йде ва-банк!!!

Негайно!!! Світ сколихнуло нове захворювання!!! Як лікуватись та на які симптоми варто звернути увагу???