in

Термінові новини зі Сходу! Сьогодні після втечі окупантів до Кремінної відкрилася дорога на Луганськ! Перемога близько!

На Луганському напрямку ситуація для армії окупантів стає все більше критичною і нагадує події у Харківській області.

Так, зараз ситуація для окупаційних російських військ у районі Кремінної складається так, що вони розглядають варіант втечі до лінії Кудряшівка – Варварівка за межі Рубіжного.

Про це пише блогер Олександр Коваленко і зазначає, що подібна зміна може означати лише те, що “південно-західне черевце почне сипатися раніше за Сватівську локацію”.

“Луганський плацдарм все більше набуває обрисів Харківського зразка кількох місяців тому. Примітно, що на тлі розуміння свого плачевного становища тут і накачування зони людським ресурсом РВВ не здатне забезпечити потрібну кількість артилерії”, – зазначив Коваленко.

За його даними, Кремль накачує Луганську область живою силою, але зберігає дуже обмежений артилерійський ресурс. Без арти окупанти не здатні навіть оборонятися, не кажучи про наступ.

“До речі, із людським ресурсом так само починаються перебої. Початковий потенціал мобіків себе вичерпав, і зараз, в умовах обмеженої логістики, ні про яку повноцінну ротацію мови для підрозділів РВВ не йдеться”, – резюмував Коваленко.

Водночас величезні втрати російської армії на війні в Україні свідчать про те, що почали гинути не військові регулярної армії, а мобілізовані. Про це в етері одного з телеканалів заявив військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак.

“Російські військові вміють воювати: вони окопуються, вміють пересуватися і втрати намагаються мінімізувати шляхом бойової підготовки, досвіду і злагодження. А ось ці великі втрати, сотнями, говорять про те, що є влучання здебільшого в місця скупчення мобілізованих”, — вважає він.

Ступак зазначив, що в мережі є багато відео, де мобілізовані стоять, не обкопуються, скаржаться, як їм холодно.

“Це дає можливість нашим військовим накривати їх масштабно, масово. Крім того, днями були повідомлення, що в Мелітополі в базу відпочинку було влучання нашими військовими, і на цій базі, попередньо, перебували військовослужбовці російської армії. Не просто військовослужбовці, а 200 високопідготовлених військових”, — сказав військовий експерт.

Опублікував Андрій

Зеленський звернувся до народу з потужною промовою: нам під силу звільнити Крим, але Захід…

Прорив на окупованому Запоріжжі! ЗСУ діють нещадно — помста за страждання Маріуполя! Перемога близько!