in

Зеленський звернувся до народу з потужною промовою: нам під силу звільнити Крим, але Захід…

Президент України, як справжній лідер українського народу звернувся до громадян з питанням щодо деокупації Криму.

Чому Зеленський наполягає на поверненні Криму:

Ще у жовтні глава держави заявив, що повернення півострова означатиме відновлення справжнього миру. За його словами, потенціал російської агресії буде повністю знищений, коли український прапор повернеться на своє законне місце – у міста і села Криму.

Ба більше, для президента Росії Владіміра Путіна анексія Криму стала потужною опорою для його подальшого просування Україною.

Надія України відвоювати Крим довго здавалася надуманою фантазією, але нещодавні перемоги Києва на полях битв і помилки Москви зробили це можливим навіть у найближчому майбутньому.

Зауважте! Повернення пів острова є кінцевою запорукою миру в Україні. Крим обов’язково повинен бути у складі нашої держави, адже з нього і почалась російська агресія та пролиття української крові. Варто додати, що повернення Криму суттєво вдарить по психологічному стані Путіна і знищить політику російського диктатора.

Світ занепокоєний використанням ядерної зброї:

Захід, хоч і підтримує Україну, побоюється, що будь-яке українське військове вторгнення до Криму може підштовхнути Путіна до рішучих дій, потенційно навіть до використання ядерної бомби.

Деякі західні чиновники сподіваються, що угода про відмову Росії від Криму може стати основою для дипломатичного припинення війни. Непохитні претензії на Крим ілюструють нерозв’язність конфлікту, і важко уявити, що боротьба за півострів буде вирішена без подальшого кровопролиття.

Опублікував Андрій

Звістка з Бахмуту сколихнула Ураїну — нарешті перевага на нашому боці! 10 тисяч солдат — такого випадку не пам’ятають навіть досвідчені

Термінові новини зі Сходу! Сьогодні після втечі окупантів до Кремінної відкрилася дорога на Луганськ! Перемога близько!