in

Окупантів відрізали? Зачистка тилу ворога – гори тіл: здавайтесь усі! ЗСУ розривають фронт, Катастрофа армії РФ!

Масований удар Сил оборони на початку контрнаступу має зробити так, що чинити спротив у російської армії не буде можливості.

Про це заявив російський опозиціонер Марк Фейгін в етері українського телеканалу.

“Скоріш за все вони бояться підготовчої частини наступу, тому що ми не знаємо, де він почнеться – чи то на Кінбурнській косі висадяться, чи на Токмак підуть, а через Токмак – на Мелітополь, ніхто нічого не знає. Але відомо, що буде вогнева підтримка і в України зараз накопичено великі ресурси, передані Заходом, звісно, щоб її забезпечити на напрямку удару, тобто там нічого живого не залишиться. Усе полетить під укіс, треба визнати чесно, що й артилерія, і М155, і «хаймарси» – надзвичайно ефективні. Ця високоефективна зброя ще з серпня минулого року довела свою високу ефективність. І якщо цих засобів стало більше, а судячи з того, що навіть проривається як інформація, збільшилися вони в рази”, – зазначив він.

Фейгін звернув увагу, як у пропагандистських ефірах військові спеціалісти, кажуть, що боятися треба цього.

“З ночі як почнуть – нічого живого не залишиться. Усі БК і штаби буде покладено. А оскільки американці беруть участь у плануванні наступу – це їхній фірмовий стиль: хоч в Іраку, хоч де, – вони завжди саме так діють. Спочатку треба розчистити все, у противника не повинно лишитися нічого, масований удар ракетно-бомбово-снарядний має зробити так, що чинити спротив не буде можливості. Я думаю, що швидше за все, так і відбуватиметься операція контрнаступу, причому цілком можна припустити, що почнуть обстрілювати одну частину, російська сторона кинеться туди, намагатиметься стримати контрнаступ, забезпечити оборону, а станеться щось у зовсім несподіваному місці, десь висадиться десант. Тому я думаю, що нервозність підвищена, психологічний стан дещо пригнічений”, – підсумував опозиціонер.

Водночас військовий експерт Олег Жданов переконаний, що під час українського контрнаступу російські солдати можуть почати хаотичний відступ.

За його словами, на війні може відбутися повторення «херсонського» чи «харківського» варіанту, коли відбудеться обвал оборони і хаотичний відступ російських військ.

«Так, будуть окремі осередки спротиву, тому що вони там будують лінії оборони в тому плані, що командний склад, звичайно ж, буде намагатися виконати задачу. Але наскільки вони будуть вмотивовані? Аби не сталося так, що командир буде заважати відступати, а його просто пристрелять і бігтимуть далі. Тому я думаю, що в такій оперативній глибині сухопутний коридор буде за Мелітополем, ближче до Бердянська. Навряд чи там хтось виказуватиме спротив. Якщо ми будемо туди підходити, то буде масований відступ», — висловився експерт.

Наразі, наголосив Жданов, відкритим є запитання, що буде на порядку денному в окупантів, — це масова евакуація.

«Ще ж бігтимуть колаборанти, на дорогах створяться затори, залізниця буде під контролем ЗСУ. Тож там не буде кому думати про спротив», — сказав він.

Тим часом росіяни продовжують зосереджувати свої зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Втім, загальну ситуацію на фронті можна описати все ж  як очікування контрнаступу Збройних сил України.

Як розповів українським ЗМІ професор кафедри Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного Андрій Харук на згаданих напрямках тривають затяжні і вперті бої.

“Майже позиційні, без значного просування з того чи іншого боку. Це наштовхує на думку, що в росіян не так багато ресурсів для того, щоб розвивати активні дії ширше. Це дає певні надії та сподівання, що наше командування просто чекає вдалого моменту для того, щоб вдарити по цих позиційних глухих кутах. Таким чином загальну ситуацію можна окреслити як очікування того самого нашого наступу, який, сподіваюсь, ось-ось розпочнеться, буде завданий удар у найбільш оптимальному місці”, – розповів експерт.

Опублікував Андрій

Волосся дибки! Залужний злив все: ЗСУ вдалося неймовірне – сотні тисяч в пекло, нова перемога України!

Новий фронт? Авіація РФ оскаженіла – прорив в зону НАТО: сталося шокуюче! Жорстока битва в небі!