in

Надважлива новина!!! Десант окупантів на Одесу? Таємний план РФ: кораблі наготові – все, як в лютому 2022? Деталі!

Щось останнім часом російські пропагандисти стали вкотре згадувати про Одесу, в контексті захоплення міста. Можливо це конвульсії перед передсмертною судомою, але все ж таки, слід звернути увагу голів режиму на кілька дуже важливих моментів. Про це у Мережі пише військовий експерт Олександр Коваленко.

По-перше, якщо в головах цих рефлексаторів закралася ідея йти на Одесу сухопутним шляхом, то було б цікавим поспостерігати за цим процесом, починаючи від форсування Дніпра, з лівого берега на правий і до просування вглиб південного заходу України.

Нагадаю, що форсування вузенького Сіверського Дінця закінчилося для РВВ втратою за добу цілісної БТГр і близько сотні одиниць техніки. А скільки вони покладуть під час подібного дійства через Дніпро? І це при тому, що у РВВ на лівобережці зараз найбільш ослаблене угруповання.

То невже вони висадять десант? Ні. Ні, невже?

Море нас, одеситів та мешканців області, як рятує від вторгнення, так і несе певну загрозу – зазначає експерт. Насамперед, саме завдяки морю значно обмежуються можливості противника з маневрів та подальшої окупації. Навіть у форматі десантування.

Російські окупанти так і не наважилися висадити десант в Одесі 24.02.2022, навіть тоді, коли місто найменше було готове до відображення вторгнення. Це зумовлено тим, що будь-який десант в Одесі – самогубство для кількох тисяч російських морпіхів, без кінцевого результату.

Експерт зауважив, що десантування РВВ в Одесі має як мінімум мати 2 фактори підтримки. Авіаційне, а також артилерійське. Перший здійснюється наявністю великої кількості авіації в повітрі, над зоною висадки десанту та ударах по позиціях та укріпрайонах противника. А другий…

А другий можливий при наданні артилерійського впливу на місто з суші, тобто завдяки успішній сухопутній операції або за допомогою морської артилерії. Як ви розумієте, ні перший, ні другий фактор не мають жодного шансу на реалізацію.

ППО в Одесі нівелює авіаційну компоненту у повітряному просторі Півдня України

Про Придністров’я, до речі, також можна забути. Розміщені там НВФ не здатні до наступальних дій і більше загрожують Молдові – пише Коваленко.

Ну і крім усього вищевикладеного не забуваємо про ПКРК “Нептун” і “Harpoon”, які і без усього вищепереліченого однією лише своєю присутністю нівелюють десантну рефлексію окупантів.

Але найцікавіше навіть не це, а те, що у РВВ обмежений функціонал для таких операцій!

Справа в тому, що після знищення в Бердянську 24.03.2022 БДК “Саратов” та пошкодження двох БДК проекту 775, угруповання великих десантних кораблів РВВ у Чорному морі скоротилося відразу в 2 рази і подальші мрії про десант вони можуть тільки генерувати, у міру підвезення колу валеріани.

Саме тому заяви про окупацію Одеси зараз від окупантів звучать неспроможно і нікчемно.

Тим часом маленький Бахмут, площею всього 40 квадратних кілометрів, протримався в обороні 242 дні – підсумував Олександр Коваленко.

Додамо: Для того, щоб захистити Одесу від російського десанту, пляжі і частина акваторії Чорного моря були заміновані. На початку лютого поточного року військовий експерт Олег Жданов говорив, що у РФ немає можливостей здійснити висадку морського десанту в Одесі.
Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну – у лютому 2022 року – ворожі десантники намагалися висадитися у Гостомелі та Василькові Київської області, але українські воїни впоралися з ворогами. Противник зазнав дуже серйозних втрат.

Опублікував Андрій

Краще сядьте! Прямо з США – українці завмерли: термінове рішення щодо Донбасу! Знати всім!

Бійня в кабінеті Путіна!!! Повстання розпочалось!!! Режиму Путіна прийшов кінець