in

Київ за три дні?! На екранах у центрі Москви росіян навчають збирати тривожну валізку у випадку атаки

Москвичів почали вчити складати «тривожну валізку». Детальну інструкцію про те, що в ній має бути, крутять на великих екранах у центрі Москви. Також мешканців російської столиці навчають правилам поведінки на випадок хімічних та ядерних атак. Про це повідомляє Telegram-канал «Інсайдер»

«У центрі Москви транслюють ролики про тривожну валізку. Перехожі помітили, що на екранах біля Парку Горького крутять докладну інструкцію про те, як зібрати тривожну валізку, змайструвати марлеву пов’язку і що робити у разі хімічних і ядерних атак. Ці відео розміщуються офіційно від МНС», – зазначено у повідомленні.

Також у пабліку розмістили відео з таким інформаційним роликом. Там йдеться про необхідність запакувати у тривожну валізку аптечку, ліхтарик, радіоприймач, запас батарейок, набір для шиття, одноразовий посуд, запас їжі на три дні, запальнички та сірники та засоби гігієни.

Як корелюють ці «інформаційні ролики» із щоденними заявами вищого військово-політичного керівництва РФ на чолі з президентом Володимиром Путіним про те, що «спецоперація йде за планом», не уточнюється.

Опублікував Андрій

Невже це столиця воюючої держави?! В центрі Києва люди цілують руки московським попам, які вибираються з Лаври

ЗСУ помстилися за Іловайський котел!!! Ліквідовано командира, який віддавав наказ вбивати захисників