in

Негайно відреагувати!!! Зеленський заявив про нову коаліцію, яка зупинить війну!!!

Президент Зеленський впевнений, що “коаліція ракет великої дальності змусить зло відступити” і закликав світ в цілому, і Британію зокрема, надати Україні бойові машини в рамках “коаліції літаків”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію виступу президента України Володимира Зеленського у парламенті Британії на телеканалі “Суспільне. Новини”.

Він наголосив, виступаючи у Вестмінстер-холі, що далекобійна зброя зможе знищити укриття ворога в глибині окупованих територій, а ракети великої дальності змусять російського агресора повністю піти з української території.

“Українські солдати тренуються у Британії, зокрема керуванню “Челленджерами” – вашими основними бойовими танками. І це – “танкова коаліція”, яка вже діє. “Коаліція ракет великої дальності” є останньою з усіх. Вона дозволить нам примусити зло повністю відійти з нашої країни”, – підкреслив він.

За словами президента України, зараз зло все ще залишається навколо, і битва триває.

“Ми разом довели, що світ справді допомагає тим, хто відважно захищає свободу. І цим прокладає шлях до нової історії. Історії світу, який вміє швидко прийти на допомогу. Який знає, як бути ефективним у захисті. Це буде нова реальність вільного світу!” – заявив Зеленський.

Опублікував Admin

МінРеінтеграція прийняла рішення надати українцям виплати по 100 тисяч гривень! Хто їх отримає?

Це шокує!!! Путін здивував своєю заявкою щодо Росії!!!