in

Залужний віддав наказ!!! Екстрена новина!!! Наступ на Мелітополь!!!

Починати контрнаступ на Мелітополь Запорізької області потрібно було ще влітку 2022 року. Оскільки росіяни продовжуватимуть туди стягувати свої війська.
Такою думкою поділився військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв’ю.

“Починати контрнаступ на Мелітополь потрібно було ще влітку. Це було стратегічна помилка нашого військово-політичного керівництва. Тоді ми послухали наших партерів, які попереджали про небезпеку цього. Якби ми влітку вирішили ці проблеми, то зараз було б простіше”, – пояснив Світан.

За його словами, якщо б контрнаступальні дії в напрямку Мелітополя розпочалися раніше, станом на зараз Україна вже б мала всі шанси зайти на тимчасово окупований півострів Крим.

“Ми вже могли б бути у Криму. Зараз уже пізно, бо окупанти підтягнули на Запорізький напрямок багато військ”, – додав експерт.

Світан також переконаний, що контрнаступальні дії на Запорізькому напрямку потрібно розпочинати негайно, адже ініціатива на цій ділянці фронту перейшла на бік ворога.

“Контрнаступ потрібно проводити вже зараз, бо через певний час може бути пізно. Навіть з тими засобами, які нам постачає Захід. Ми втратили ініціативу на цьому напрямку. Тепер про напрямки контрнаступу повинне вирішувати наше військове керівництво”, – підсумував Світан.

Проте приводів для паніки наразі немає. Військове керівництво контролює ситуацію на усіх ділянках фронту та приймає найбільш ефективні рішення для того, аби за найменших втрат повернути під контроль усі території, що тимчасово знаходяться під контролем загарбників.

Опублікував Андрій

Дочекались!!! США прийняло закон, на який Україна чекала від початку повномасштабного вторгнення РФ

Борис Джонсон розсекретив всі карти! Якби це рішення прийняли завчасно — війни не було б!!!