in

Заява Гайдая — неймовірний прорив! Лінія фронту розділена навпіл — приголомшлива поразка окупантів!

Не дивлячись на обманне відчуття затишшя, українські захисники кілометр за кілометром продовжують деокупацію української землі.

Так, одним із найгарячіших напрямків фронту наразі є ділянка Сватово-Кремінна. Там наразі складна ситуація, наші Збройні сили повільно, але впевнено просуваються вперед.

Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в етері одного з телеканалів

Окрім того, він пояснив, чому для України стратегічно важливою є деокупація Кремінної. Він також зазначив, що окупанти вже встигли добре підготуватися до оборони міста.

За словами Гайдая, українські військові, деокупувавши Кремінну, зможуть розбити вороже угруповання на дві частини.

Російські солдати розуміють, що їх чекає приголомшлива поразка, тому роблять усе, щоб хоч якимось чином її відтягнути. Зокрема, загарбники мінують територію, а також підтягують техніку та резерви.

Вони чітко розуміють, що якщо настане час і Кремінна буде деокупована ЗСУ, то вони втратять стратегічний населений пункт, бо далі вже йде Рубіжне, Сєвєродонецьк та Лисичанськ,
– заявив Гайдай.

Він наголосив, що після цього у росіян будуть мізерні шанси навіть біля Бахмута, тому що їхні війська “посипляться”.

Крім того, Гайдай наголосив, що звільнення Кремінної від російських окупантів відкриє також напрямок на Старобільськ, у разі деокупації якого ЗСУ триматимуть під вогневим контролем усі логістичні дороги Луганської області.

Опублікував Андрій

Нарешті довгожданний прорив! ЗСУ почали зачистку міста! Тривають бої на околицях! Молімося за наших Героїв!

Данілов приголомшив заявою: ЗСУ підуть на Москву! У Кремлі в шоці! Перемога близько!