in

Важко повірити, але факт: найбільший в РФ завод по виготовлення зарядів до «Градів» злетів у повітря! Перемога близько

Звістки про бавовну почали надходити з РФ з регулярною частотою. Так, учора російські соцмережі буквально сколихнули інформаційний просіт звісткою про бавовну стратегічного значення в російській Пермі.

Повідомляють про те, що Перський пороховий завод вибухнув і демілітаризувався.

Про це розповіли в низці російських ЗМІ. Від самого початку повномасштабної війни в Україні на об’єктах військово-промислового комплексу Росії відбуваються пожежі. Найчастіше причиною займань називають порушення правил пожежної безпеки. Мовляв, хтось покурив не в тому місці.


На “Пермському пороховому заводі” вкотре сталася пожежа. Там виготовляють снаряди для вбивства українців – до реактивних систем залпового вогню “Град” та “Смерч”, а також для “славетних” комплексів ППО окупантів.

У російських ЗМІ розповіли, що спалахнув корпус з виробництвом пластмас на площі 20 квадратних метрів. На місце події виїхали пожежники. Вогонь вже подолали.

Поки відомо, що загинули 2 людини, а ще один працівник зазнав поранень. Окрім цього, під завалами, ймовірно, перебувають ще четверо росіян.

В адміністрації губернатора заявили, що пороховий завод є федеральним підприємством. Тому там відмовилися від коментарів.

Цей завод виготовляв боєприпаси для рашистів у три зміни і був стратегічно важливим для путінського режиму.

Опублікував Андрій

Гайдай шокував: лише в цій точці росіяни втрачають тисячі вояк. Небачений прорив ЗСУ! Перемога близько!

Інформація вражає до мурах! Полковник ЗСУ розповів подробиці з фронту «яких не видно з Києва!»