in ,

З болота тепер ні кроку! «Рішення є остаточним!» – Пєсков прокоментував можливий арешт Путіна у нібито дружній Вірменії

Коло можливих подорожей Путіна різко звужується. Речник кремлівського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував рішення Вірменії ратифікувати Римський статут. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Журналісти запитала у Пєскова, чи влада РФ вже обговорювала рішення з керівництвом Арменії, яка входить з Росією в один військовий блок. «Поки ні. Обговорюватимемо це з нашими партнерами», — заявив Пєсков.

Будівля Міжнародного кримінального суду у Гаазі

У п’ятницю, 24 березня, Конституційний суд Вірменії опублікував рішення, згідно з яким Римський статут відповідає Конституції країни. Рішення є остаточним і набирає чинності з моменту опублікування. Тепер потенційно в разі візиту до Вірменії буде заарештований кремлівський диктатор Володимир Путін.

17 березня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордери на арешти російського диктатора Володимира Путіна та дитячого омбудсмена Росії Марії Львової-Бєлової. Їх звинувачують у незаконній депортації дітей з України до РФ у період з 24 лютого 2022 року.

Опублікував Андрій

«За 3 години знищимо Чорноморський флот, за добу – усю армію!»: США чітко сформували відповідь на безглуздий план РФ!

В РФ продовжують мобілізацію. Скільки буде нових «чмобіків» і чи доїдуть вони до фронту до початку наступу ЗСУ? Пояснення експерта