in

Кремль впав! Еліти РФ на виході – Путіна накрило. Шантаж обернувся поразкою, кінець “імперії”!

Російський диктатор Владімір Путін та його прихвосні часто погрожують Україні та країнам Заходу ядерною зброєю, довготривалою війною тощо. У такий спосіб військові злочинці намагаються приховати свої страхи.

Таку думку в ефірі 24 Каналу висловив військовий експерт Юрій Федоров. За його словами, паніка у Кремлі наростає через те, що у російського війська нема жодних успіхів.

Федоров зазначив, що через те, що у російського війська нема жодних успіхів, у Кремлі збільшуються панічні настрої. У Путіна та його прихвоснів не залишається більше нічого, окрім погроз ядерною зброєю чи довготривалою війною.

Розмови про довготривалу війну свідчать про те, що Путін вкрай боїться будь-якого припинення вогню. Бо після цього в Росії неминуче виникнуть питання, хто винен, чому країна опинилась у такому становищі,
– вважає він.

Військовий експерт переконаний, що диктатор робить все для того, аби затягнути війну, щоб не відповідати за все скоєне. Навіть знищена економіка та втрати серед окупаційної армії його не зупинять. Він наголосив, що кінець Путіна неминучий.

На думку Юрія Федорова, Путін не наважиться на застосування ядерної зброї. США неодноразово попереджали російського диктатора, що може бути у випадку ядерних ударів з боку країни-агресорки.

“Не виключено, що можуть завдати превентивного удару по Росії, щоб знищити ті ядерні засоби, які передбачається використовувати. Путін та його оточення це прекрасно знають”, – припустив експерт.

Водночас Сполучені Штати наразі не зафіксували ознак того, що Росія вирішила застосувати ядерну зброю, після рішення російського президента Владіміра Путіна дислокувати частину тактичного ядерного арсеналу в Білорусі.

Як заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, США наразі не фіксували жодного переміщення тактичної ядерної зброї “або чогось подібного” після заяви Путіна.

“І ми, безумовно, не бачили жодних ознак того, що Путін ухвалив якесь рішення про використання зброї масового знищення, не кажучи вже про ядерну зброю, всередині України”, – додав він.

“Ми продовжуємо стежити за цим дуже, дуже уважно. І наразі ми не бачимо нічого, що змусило б нас змінити нашу стратегічну позицію стримування”, – зазначив Кірбі.

В той же час, ні для кого не секрет, що Міноборони США проводить військові навчання на випадок, якщо президент Росії Володимир Путін наважиться висунути на позиції тактичну ядерну зброю. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на високопосадовців адміністрації Джо Байдена.

За їхніми словами, стурбованість Вашингтона, що Путін може піти на ядерну ескалацію, знизилося останнім часом. Про неприпустимість використання ядерної зброї Кремль попередив Китай.

Проте, кажуть джерела NYT, побоювання ядерної ескалації продовжують впливати на чиновників, які приймають рішення: вони вважають, що наступного разу, щоб нагадати Заходу про ядерний арсенал, Путін може демонстративно висунути його носії так, щоб це бачили в США.

Поки що американські військові не спостерігають ознак того, що він серйозно готувався б задіяти ядерну зброю.

У США вважають, що Путін усвідомив: ядерні загрози, які він вважав способом тиску, починають обертатися проти нього, сказав NYT високопосадовець Білого дому.

Проте сприймати такі загрози доводиться всерйоз, заявив  глава ЦРУ Вільям Бернс, виступаючи з промовою у Вашингтоні. Бернс нагадав, що під час переговорів із російськими офіційними особами ясно попередив про наслідки будь-якого використання тактичної ядерної зброї в Україні.

  «Ми не можемо собі дозволити сприймати цей ризик легко. З іншого боку, мета розмахування ядерною шаблею полягає в тому, щоб залякати нас, а також наших європейських союзників та самих українців. Тому нам треба залишатися врівноваженими, оцінюючи ці погрози, але водночас не бути ними заляканими», – заявив Бернс.

Опублікував Андрій

Крутіше, ніж Пшонка! Живе, як цар: Пашу Мерседеса викрито – немислимі статки – країна піднялася!

Скільки це ще буде коїтись!!! Негайно вигнати з країни!!! Ворог в Україні!!! Священики УПЦ МП побили військового