in

«Повернути іншими способами» — США зізнались, що українці не звільнять всі свої території військовим шляхом

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен не відкидає сценарію, що Україні не вдасться звільнити всі свої території військовим шляхом. Про це він заявив під час свого виступу перед Конгресом, передає «France 24» 23 березня.

На його думку, не можна відкидати варіант того, що ЗСУ не зможуть відвоювати всі території України на полі бою, потрібно готуватися до всього. Але при цьому рішення про те, яким способом, коли і що звільняти ухвалюватиме виключно Київ.

«Я думаю, що в Україні є території, за які українці сповнені рішучості боротися. Але можуть бути і території, які вони вирішать повернути іншими способами», — сказав Ентоні Блінкен.

Так він відповів на запитання представника Республіканської партії Кріса Стюарта про те, чи підтримають США президента України Володимира Зеленського у його прагненнях повернути тимчасово окупований півострів Крим.

«Чого ми не хочемо, у спільних інтересах, так це того, щоб це врегулювалося в такому місці і так, щоб росіяни просто перезавантажилися, переозброїлися, а потім знову атакували», — сказав він.

Нагадаємо, 22 березня у Білому домі заявили, що війна починає виходити за межі України і Китай уважно спостерігає за подією. У такий спосіб, на думку Ентоні Блінкена, війна впливає не лише на Європу та США, а й на Азію.

Також повідомлялося, що в США поки що не знають, чи потрібно видавати Путіна суду в Гаазі, якщо він приїде до Штатів. За словами держсекретаря Ентоні Блінкена, Сполучені Штати не зобов’язані перед Міжнародним кримінальним судом.

Опублікував Андрій

В Криму зараз дуже весело: горить військова база мобіків

Довічні пільги скасують!!! Коли ви вже подумаєте про людей??!! Верховна Рада шокувала новим законом!!!