in

Що коїться в Білорусі??? Таке вперше!!! Активність російських гелікоптерів!!! Стало відомо про план Лукашенка!!!

УБілорусівід ранку 9 березня фіксується активність російських гелікоптерів.

Про це повідомляє «Білоруські Гаюн».

За даними спостерігачів, від 09:39 з аеродрому «Мачулищи» почали злітати вертольоти Мі-24 та Мі-8 ВКС РФ. Наразі відомо, що 5 російських гелікоптерів (чотири Мі-24 і один Мі-8), які вилетіли з «Мачулищ», приземлилися на аеродром «Лунинець», ще один гелікоптер Мі-8 вирушив на полігон «Лепельський».

«Поки рано говорити про передислокацію групи гелікоптерів ВКС РФ ближче до кордону з Україною, цілком можливо, що йдеться про тренувальний політ із посадкою на інший аеродром», — пише «Білоруські Гаюн».

Вже згодом спостерігачі додали, що всі 5 гелікоптерів ВКС РФ (4 Мі-24 та 1 Мі-8) повернулися з аеродрому «Лунинець» на аеродром «Мачулищі», де приземлилися в проміжку 12:25-12:35.

«Як і припускали, мабуть, йшлося про тренувальний політ з посадкою на інший аеродром», — додали фахівці.

Нагадаємо, до Білорусі прибувають нові ешелони з технікою та особовим складом Збройних сил Росії. Йдеться про близько 450 військових РФ і не менше 79 одиниць техніки. Аналітики кажуть, що йдеться про ротацію військового контингенту ЗС РФ.

США наразі не мають розвідданих, які б свідчили про готовність військ Білорусі долучилися до участі у війніз росіянами проти України. Водночас режим Лукашенка продовжує надавати територію РБ як плацдарм для окупантів.

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що Олександр Лукашенко робить усе, щоб Білорусь не вступила у війну Росії проти України. Жданов каже, якби Лукашенко вступив у війну, то втратив би контроль над своєю армією – єдиним стовпом, на якому тримається його влада.

Опублікував Андрій

Україна почала виробляти власні БпЛА, які можуть пролетіти 3 100 км!!! Москва, готуйся!!!

Як можна виправдовувати звірства російських окупантів???!!! Знайшлась така, що називала “інсценуваннями” масові вбивства і катування людей у Бучі