in

Кремль лютує!!! Тепер від США можна чекати на довгоочікувану обіцянку для України!!!!!!

Посол окупанта РФ у Сполучених Штатах Анатолій Антонов звинуватив Вашингтон у тому, що американська держава, мовляв, йде на “ескалацію” війни Росії проти України, надаючи Києву ракети GLSDB дальністю 150 кілометрів. При цьому він злякався, що наступним кроком стане рішення щодо передачі Києву винищувачів.

У своєму Telegram-каналі дипломат країни, яка сама напала на Україну, поскаржився на США через те, що Вашингтон ухвалив рішення поставити Києву далекобійні ракети з бойовим радіусом 150 км.

За його словами, якщо Вашингтон і надалі так допомагатиме Києву, то на українську державу чекають довгоочікувані винищувачі.

“Адміністрація поставила на “українську карту” практично все: власний міжнародний авторитет, гроші американських платників податків і життя українських солдатів. Такими темпами Сполучені Штати можуть дійти до абсолютного божевілля, як, наприклад, надання республіці винищувачів”, – пише переляканий Антонов.

Крім того, він вибухнув абсолютно відчайдушною пропагандою. Каже, мовляв, США “налаштовують Україну атакувати російські регіони”. Причому туди ж він вплів і території України, про анексію яких оголосив директор РФ Путін.

Посол додав, що окупанти, мовляв, намагатимуться утримати не лише захоплені українські землі, а й свої російські території.

“Вашингтон де-факто налаштовує своїх підопічних атакувати російські регіони. Причому для нас немає жодної різниці, коли ми говоримо про ймовірний “напад” на Запорізьку або Брянську області, Крим або Смоленщину. Всі землі, що увійшли до складу Росії — це наша Батьківщина, яку ми будемо захищати всіма силами”, – пропагандистськи підкреслив Анатолій Антонов.

Опублікував Admin

Це шок!!! Глава комітету Ради назвав причини авіакатастрофи в Броварах!!! Українці в шоці від озвученого!!!

Росіянин злив інформацію про майбутні плани Путіна щодо війни в Україні!!! Увага всім!!!