in

Все стало на свої місця! Ющенко розсекретив всю правду про Володимира Зеленського

Україна пройшла шлях від квазінації до політичної нації, яка прийме і зігріє будь-кого, незалежно від походження. У цьому питанні Україна наближаються до прикладу Америки.

Таку думку висловив третій президент України Віктор Ющенко в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

Ющенко позитивно відзначив роботу Володимира Зеленського як президента під час війни. Він наголосив, що зараз необхідно тримати солідарність нації та показувати всьому світу: “Сьогодні ми на лінії фронту”.

“Зараз ми повинні продемонструвати, що ми – та національна сила, яка володіє самим святим почуттям – духом. Якщо у нас є дух – нам тільки дайте ресурс. Особливо мілітарний. І ми поставимо все на свої місця. А якщо його немає… От приклад Афгану. 10 років фінансували, зробили найбільші мілітарні вкладення в армію. І де воно? З другої сторони вже. Тому що не було духу опору, не було духу боротьби”, — сказав Ющенко.

На його думку, Україна за 30 років прийшла, попри всі випробування, “до головного почуття національного”.

“Ми усвідомлюємо, хто ми. Я говорю загально, без нюансів. Очевидно, є 7%, які не так вважають, але в цілому ми розуміємо, хто ми є. Причому, це для мене дуже важливо: ми говоримо про політичну націю, де є місце всім. За зразок я можу брати ситуацію в Америці. Ти — американець, а потім другим реченням кажеш: ірландського походження. Мексиканського. Будь-якого. Це країна, яка зігріла усіх, яка гармонію зробила для усіх”, — сказав третій президент і зазначив, що Україна зараз наближається до цього.

 

Опублікував Admin

Окупанти втікають з Нової Каховки!!! ЗСУ завдали удар по рашистам!!! Перші новини з фронту

Це злочинна бездіяльність!!! За грати негайно!!! Шок-новина!!!