in

Нарешті забудемо про звук сирен! США офіційно погодилися закрити небо над Україною

Український президент Володимир Зеленський у розмові з лідером США Джо Байден окрему вдячність висловив за протиповітряну оборону NASAMS, яка захистить від ракетного терору Росії.

Зеленський назва розмову з Байденом “конструктивною, позитивною, доволі тривалою й результативною”.

Про результати перемовин український президент розповів у традиційному відеозверненні пізно ввечері “Ми встигли обговорити всі питання, які мають життєво важливе значення для захисту України та свободи.

Я подякував пану президенту і всьому народу Сполучених Штатів за оборонну допомогу й за відчутне лідерство у макрофінансовій підтримці нашої держави…

Особливо я подякував за включення протиповітряної оборони в цей пакет. Ми справді можемо зробити так, що російський ракетний терор буде подоланий, коли Україна отримає протиповітряні системи NASAMS“, – зауважив Зеленський.

Як раніше повідомляв генерал-лейтенант Ігор Романенко, радіус дії NASAMS з покращеними ракетами за висотою – 20 км і 40 км – за дальністю.

В умовах бойових дій ці ППО ще не перевірялися, але попередньо вони можуть працювати по балістичних та крилатих ракетах, у тому числі по “Іскандерах”.

Опублікував Андрій

Побратими на фронті і в тилу — Польща відмовляється від святкування Нового року у знак солідарності з Україною

Гайдай сповістив радісну новину — це місто було в окупації з 2014 року. Звільнення, якого так чекали!