in ,

Фоззі з ТНМК пояснив, чому смерть Путіна не припинить війну

Один із головних учасників легендарної групи ТНМК Фоззі висловився з приводу того, що вбивство президента РФ Володимира Путіна не зможе зупинити війну. Це він заявив в інтерв’ю на YouTube-каналі «Розмова» Сергію Ліховіді.

За словами Олександра Сидоренка (справжнє ім’я Фоззі), вбивство лідера окупантів не буде виходом із ситуації, крім того, причина всієї війни не лише в особі президента Росії, а й усього народу:

Я далекий від думки, що треба вбити Путіна і все зупиниться. А імперія не путінська, імперія російська.

Також Фоззі дав прогноз на те, скільки ще триватиме війна і коли настане момент ухвалення важливого рішення для лідера Кремля:

«До ворога потрібно ставитися з розумінням, з певною повагою, не принижуючи його. Тоді ненависть не застилатиме очі і ти зможеш реально оцінити його здатність. Як мінімум, півроку вони будуть здатні. Далі вже йтиме розвилка, чи включатиме додаткові ресурси, чи ні.»

Скріншот: Фоззі дає інтерв’ю Сергію Ліховіді

Далі соліст ТНМК додав, що російська влада намагатиметься розвинути кризу в Україні, як нафтову, продуктову та інш..

«Зараз вони качають те, що у них виходить – продуктова, нафтова зараз нахилиться. Вони на всі клавіші натискатимуть, до яких дотягнуться. Це питання їхнього виснаження, тому що нам не дадуть впасти»

Повне відео з Олександром Сидоренком можна переглянути нижче:

Багатьом користувачам сподобалася позиція Фоззі, про що написали в коментарях:

  • Не очікувала, що інтерв’ю буде так цікавим. Класна робота. Рекомендую для перегляду.
  • Чесно, не очікував адекватності та глибини від Фоззі, приблизно у 5 класі слухав ТНМК, мені подобалося, далі інша музика цікавила. Респект, дякую.
  • Люблю харків’ян із українською позицією. Особливо розумних харків’ян.

Більше новин – на нашому телеграм-каналі.

Опублікував Admin

«Я почну говорити і не зупинюся» — Пугачова пригрозила порушити мовчання у разі заведення справи на Галкіна

«Пили воду з батарей та облизували шматок сала» — секс-символ Тарас Цимбалюк розповів, як виживали його родичі у Маріуполі