in

Майору присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка»

Герой України майор Євген Шаматалюк нині командує десантно-штурмовим підрозділом 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України.

Завдяки відмінним командирським якостям, офіцер-десантник спромігся згуртувати військовий колектив та спрямувати його на якісне виконання поставлених бойових завдань під час широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.

Так, здійснюючи замисел щодо виявлення вогневих точок противника та спроможностей його оборони в одному з районів Донецької області, підпорядкованими підрозділами успішно проведені заходи по підтримці вогнем розвідки боєм сусідні підрозділи.

В результаті чого, було отримано необхідні відомості про противника та взято в полон десяток російських військовослужбовців разом зі зброєю та спорядженням.

Вже згодом, завдяки умілому плануванню оборонного бою, застосування маневру вогнем та підрозділами, вдалося скувати просування переважаючих сил противника на одному з напрямків Харківської області, нанести окупантам критичних втрат у техніці та живій силі.

Зокрема, силами його підрозділу в цей день було відбито чотири атаки противника. Агресор після серйозних втрат, а це – 30 одиниць броньованої і 60 одиниць автомобільної техніки, а також чималої кількості особового складу – змушений був відступити.

Під час бою, майор Євген Шаматалюк безпосередньо перебуваючи на бойових позиціях підрозділу, вміло керував діями особового складу, здійснював управління вогнем, неодноразово особисто демонстрував мужність, витримку та професіоналізм.

За якісне виконання поставленого бойового завдання, збереження боєздатності підрозділів, нанесення противнику серйозних втрат, Указом Президента України майору ШАМАТАЛЮКУ Євгену Вікторовичу присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Пишаємося Героєм-десантником та від щирого серця приєднуємося до привітань!

Смерть російським окупантам! Разом переможемо! Слава ДШВ! Слава Україні!

Опублікував Admin

Для України це явна перемога, заявляють російські експерти

Ряд країн можуть скористатися моментом і відібрати в РФ свої території